| TheShadowRo a întrebat:

TPU Urgent.
TPU Problema mea de azi e in legatura cu contul meu bancar, azi l-am bagat ca metoda de plata pe Magazin Play dar eu nu aveam 9 lei le el si din curiozitate am făcut o achizitie intr-un joc de 15 si o functionat. Intrebarea e de unde o luat bani? Mi-e frica ca am ceva datorii acum la banca, gen un fel credit.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banca te-a creditat automat cu 6 lei.

| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Ai descoperit adica ca ai împrumutat de la bana suma de xxxx si o vei rabursa la loc in fuctie de taxele in vigore nu te speria nu-i mult mai plătești 15 lei plus la bani care iai loat

| Movalor a răspuns:

Esti sigur ca ai avut doar 9 lei pe el. Trebuie să fi avut mai mulți bani, ca altfel nu ti-ar fi putut lua din bani. Ti-ar fi zis fond insuficient sau ceva.

| TheShadowRo explică:

Mulțumesc De Raspunsuri O Sa Dau Funda Undeva La Întâi Ca Atunci Imi Intra Bani Si Sa Vad Ce Se Întâmplă