| Winners10 a întrebat:

Tranzactionarea la bursa difera de tranzactionarea cu criptomonede? Sau e cam aceeasi, exceptand faptul ca tranzactionezi altceva... ma refer procesul este cam similar nu?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E vorba de specatii de piata, deci tot pe-acolo; dar sa fie tranzactionare, nu alegeri binare. Aia e cu totul si cu totul altceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știi cum este tranzacționarea la bursă, și cum este tranzacționarea pe piața monedelor, valutelor, Piața Forex, atunci e ceva similar, ceva de genu, nu?

| Wr3nch a răspuns:

E acelasi proces, doar faptul ca cumperi actiuni in loc de monede e diferit.