| OliClaudiu a întrebat:

Trebuie sa completez o factura online si am nevoie "C/B de identitate *:" mentionez ca am card la ING Bank si nu stiu unde gasesc acest cod?

Răspuns Câştigător
| catanedelcu a răspuns:

C / B de identitate inseamna Carte sau Buletin de identitate deci completezi cu datele de pe Cartea de Identitate sau Buletinul de identitate in speta seria si numarul, NU de pe card

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Este vorba despre numarul cartii de identitate(C) sau al buletinului de identitate(B), depinde ce ai.

| OliClaudiu explică:

Mersi mult >big grin