| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea schimba bani de 10 bani in bani mari de 1 leu sau 10?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă îți primește vreun magazin, dacă nu la banca. Depinde de cata avere ai laughing

| Andreeush a răspuns:

Cumpără-ți ceva de la magazin din banii ăia.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu ai multe incearca la centrele astea de copiere (xerox). Ei lucreaza numai cu maruntis si trebuie mereu sa dea rest.

| Sofer a răspuns:

La posta sau la magazine.

| GouDidodino a răspuns:

In unele hipermarketuri există niște aparate care primesc mărunțiș si iti eliberează un bon valoric pentru cumpărături

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

La Mega, la alt magazin care are nevoie de marunt, la banca. Cat de greu sa fie?

| PuyaTimonel a răspuns:

La Magazin sau in portofel.

| Xdye21 a răspuns:

La farmacie, au nevoie.