| Robert03122002 a întrebat:

Unde găsești locuri de munca in București pentru studenți?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Oriunde.

| gabicoo a răspuns:

Pentru studente: șoseaua de centură!

| Robert03122002 explică (pentru gabicoo):

Eu nu înțeleg educația pe care ai primit-o! Esti lipsit de ea!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Robert03122002):

EU nu inteleg pe cineva fara sensul umorului, evident ca e o gluma, daca o iei in serios nu numai ca tu esti trist, dar ne intristezi pe toti tongue

ejobs, eu in IT am gasit job BUN in 2 zile, si sunt oferte de job la GREU!
ejobs e cel mai bun site de job-uri din tara asta tongue

| Robert03122002 explică (pentru Zuzu1991):

E o diferența intre umorul de calitate și cel superficial, murdar, cu temă jignitoare! Mulțumesc pentru feedback

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Robert03122002):

Da, ma rog, nici mie nu mi-a placut misoginismul mesajului
doar ca aleg sa fiu amuzat decat suparat

| Apokales a răspuns:

Pe Ejobs sau bestjobs. Site-urile de recrutare functioneaza mult mai eficient in marile orase. De asemenea poti incerca sa iei marile firme din jurul tau si sa depui un CV online direct pe site-ul lor, daca au asa ceva.

| ElaIliesi a răspuns:

Intri pe https://www.ejobs.ro/locuri-de-munca/bucuresti si la nivel studii bifezi student. Sunt peste 8700 de joburi pentru studenti la acest moment.