| Anonimul151 a întrebat:

Unde pot găsi modele de amenajări (cum sunt la festivaluri), unde se fac grătarele etc. Locurile acelea special amenajate. Să fie din lemn. La fel și unde sunt băncile + mesele și restul.

E un fel de terasă demontabilă ca să ii zic așa... care se poate monta și demonta oricând.

Cel mai probabil știți la ce mă refer...

Caut pe net dar nu găsesc nimic.

Îmi puteți da va rog un link dacă găsiți ceva...

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Descarcă PINTEREST și cauți acolo

| Anonimul151 explică (pentru Sarcopt):

Aplicația Pinterest o am deja instalată în telefon de mult timp. Însă faza e că nici nu știu cum să caut, astfel încât să primesc niște imagini potrivite. Pentru că dacă caut greșit, dă cu totul alt rezultat...

| Anonimul151 explică (pentru Sarcopt):

Am găsit căsuțe de lemn pentru festivaluri., Dar acelea sunt ok de comercializare de mâncare? Adică preparate pe grătar? Sau trebuie loc mai mare?

| Sarcopt a răspuns (pentru Anonimul151):

Eu zic că sunt ok, gândește-te că mulți o fac în dubă, care nu e foarte spațioasă.