| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Unde pot gasi o declaratie care spune drumul meu spre munca si cu ce mijloace de transport vin?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate la politie. Aia au multe declaratii.

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce treaba au cu interlopii? Vreau pentru munca

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Mergi la departamentul de resurse umane al firmei, si intrebi ce model de cerere/declaratie se face pentru asta.

| CerCopiTec a răspuns:

Cand te angajezi si ti se completeaza fisa de SSM cred ca ii zice, te intreaba cu ce parcurgi distanta dintre casa si locul de munca si cu ce mijloace de transport, pe timpul drumului daca patesti ceva e accident de munca parca