| Cristina98A a întrebat:

Unde pot gasi si eu ceva le munca la 14 ani in Buzau. Dau funta cine ma poate ajuta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nicaieri, varsta mica nu-ti permite un loc de munca.

| Cristina98A explică (pentru mgtow):

Nu ma refer la loc de munca cu acte etc. asa ceva sa pot castiga mai multi bani. Nu in timpul scolii ci pe timpul vacantei. Daca nu in vacanta de iarna macat pentru cea de vara.

| BiaBybby a răspuns:

Buna! Am 15 ani, si vara aceasta am incercat si eu sa ma angajez, dar n-am reusit pentru ca aveam o varsta foarte micahappy Dar m-am inscris la Avon si mi se pare totul ok. La fiecare comanda imi raman bani in mana si produse pe care la vand. Daca vrei mai multe informatii lasa-mi un mesaj. Te pup:*!

| Mickey149 a răspuns:

Pai...poti intodeauna sa santajezi pe cinevabig grin