| Rhh_Rhh_1998 a întrebat:

Unde pot sa dau niste jocuri bune pentru play station 3?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bun site de vanzari de la noi ramane olx, ai arie destinat consolelor etc

| GabiDumitrescu a răspuns:

Kinguin sau G2A. Vinzi frumos serialele, ramii cu copiile fizice. Bine, acum nu mai stiu daca pe PS3 poti activa doar cu seriale sau ai nevoie de discuri. Incearca totusi pe forumul MyGarage, daca le dai fizic.

| Simpatic a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ps3 e fizic, PS4 este format fizic.
Serial key atunci cand cumperi din PSN+ (plystation network)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Simpatic):

Depinde. Atita vreme cit ai si un serial neactivat pe care il poti da - fie el si pe un CD/DVD - il poti vinde pe Kinguin si celelalte fara probleme.winking

| Simpatic a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da,banuiesc ca asa este, dar daca ai bluray ce ai putea sa vinzi mai mult decat DLC-uri, addonuri sau joaca multiplayer. continutul in sine ramane DVD.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă pe olx, la jumate.ro.

| Sn4k3 a răspuns:

La jumate, olx, publi24, Facebook market

| Țoglă a răspuns:

Olx, publi24.

| Calinescu1720 a răspuns:

Pe olx, public 24 sau pe Facebook grupuri cum ar fi bazar