| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Dau fundă. Pe ce site-uri îmi pot publica operele SF pe bani?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand ca, inainte de publicare sa registrezi intai operele, sa obtii ISDN (este gratuit) pentru a nu fi furate ideile.
Altfel risti ca cineva din Hollywood sa produca cate un film de succes pe baza lor, iar tu sa ramai fara drepturile de autor!

In rest, iti poti publica cartile pe orice site, chiar si pe site-ul tau propriu.

| LPCTSTR a răspuns:

Poti incerca pe Wattpad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooo... Vorbim de opere. Încearcă în Franța

Răspuns utilizator avertizat
| Csander a răspuns:

Stai, "operele"?

| anonim_4396 explică (pentru Csander):

În ghilimele.