| Faranume242424 a întrebat:

Urgent!
De unde pot cumpara criptomonede? (Un site sigur și serios )

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Coinflux
Kraken
Și ar mai fi bitfinex, dar nu știu exact dacă e valabil pentru România

| Țoglă a răspuns:

Bitfinex, binnance

| Kìñg_Gÿòþsÿ_1997 a răspuns:

Cel ami sigur este din bancomate nu risca...

| Xrpistul a răspuns:

Sunt foarte multe case de schimb online de unde poti cumpara criptomonede direct cu cardul si totul dureaza cateva minute. Faza este ca toate iti cer sa faci verificarea unde vei trimite o copie a permisului sau a buletinului. Ca siguranta iti recomand sa cumperi de la Coinbase sau Binance iar dupa ce ai cumparat sa iti muti o mare parte din criptomonede intr-un portfel electronic precum Ledger Nano S