| BlueButterfly97 a întrebat:

URGENT! Un elev are aceleași beneficii ca și un student dacă își face card la BRD? Adică nu plătește comisioane și restul?

Funda!

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Da. E aceeasi oferta cu un alt nume.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu recomand BRD, recomand mai degraba ING au servicii mult mai bune.

| BlueButterfly97 explică (pentru Adry05):

Am avut eu la ING și spre deosebire de BRD, se plăteau comisioane. La BRD nu plătesc absolut nimic, studentă fiind.

| Adry05 a răspuns (pentru BlueButterfly97):

Comisioane la ing? de unde naiba ca nu platesc niciun comision, scot bani de la orice bancomat al oricarei banci si nu platesc niciun comision

| BlueButterfly97 explică (pentru Adry05):

Eu am plătit un an întreg până să mă mut la BRD tongue

| alex495 a răspuns:

Daca n ai incredere in brd du te la transilvania. Au oferta asemanatoare