| RazvanMVA1 a întrebat:

Va rog! Imi puteti spune un site din care sa scoti macar 5 centi pe zi. Un site care plateste

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vise, tată, vise!

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, nu exista asa ceva!
Toata lumea promite dar nu exista asa ceva.
Sunt site-uri serioase pentru profesionisti, care platesc sute si mii de dolari, dar in nici un caz nu vorbim de 5 centi.
Sa nu uitam ca Administratia site-ului iti ia $25 de dolari cand ajungi si faci, ca iti permit sa le folosesti site-ul.
Deci... cu putin noroc, poti face $50 pe an, dupa ce platesti si administratia. Baiul este ca. de esti minor, nu poti sa-ti faci cont de paypal, deci, nici nu au unde esa te plateasca, ca nu ai cum sa-ti faci cont de Paypal pana la 18 ani.
In orice caz, este mai cinstit si mai rapid sa faci niste banuti buni, daca incepi sa merrgi la munca, pe la gradini, pe la vecini, pe la rude samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vei gasi un asemenea site probabilitatea sa vezi vreodata banii aia este infima si in mod clar te vei plictisi

| JackR a răspuns:

5 centi pe zi inseamna 1 dolar in 20 de zile, adica 100 de dolari in 200 de zile, adica 182.50 dolari intr-un an. Pe romaneste, 680 de lei intr-un an. Castigi de 10 ori mai mult, daca te apuci de carat bagaje in gara!