| Stefan_Chelariu_1996 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am o anumita suma de bani intr-un depozit bancar la BCR. si vreau sa retrag acea suma maine, insa am pierdut foile care mi le-au dat cei de la banca atunci cand am facut contul. Pot sa retrag banii din cont mergand la banca doar cu buletinul?

Răspuns Câştigător
| ShoboM a răspuns:

Bineinteles ca poti daca tu esti titularul imputernicit al depozitului, nu ai nevoie de nimic altceva decat de buletin si unpic de rabdare.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu aveai nevoie de ele, buletinul e suficient