| YiMaster a întrebat:

Va salut.
Am si eu o nelamurire, vreau sa cumpar un produs de pe un site si vreau sa il cumpar in rate, dar am o problema, nu sunt sigur ca pot plati rata la mine in oras. Banca la care ar trebui sa platesc rata este GarantiBank, in oras am doar un bancomat de la Garanti in rest nimic. Se poate?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde la ce vrei sa-ti faci rate. Incearca sa te interesezi la eMAG, daca au produsul disponibil, ei au rate prin aproape orice.

| YiMaster explică (pentru CM7YRE):

Eu am ales deja un loc unde imi convine, GarantiBank, si in orasul meu exista doar un bancomat si nu stiu daca pot plati rata acolo, ma gandeam ca stie cineva.