| Claudiu15g a întrebat:

Va salut. Imi puteti recomanda un loc de munca cu un salariu minim pe economie sau poate chiar mai mult daca se poate. Am 17 ani si vreau sa ma angajez vara asta pe perioada vacantei si nu prea stiu unde, nu vreau undeva unde sa impart pliante sau chestii de genu. Multumesc anticipat! Funda la cel mai bun raspuns big grin

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde din ce zona esti, daca esti de pe litoral sau de prin zona, iti gasesti foarte usor pe timp de vara loc de munca la hoteluri, la porumb, la sezlonguri. Conteaza mult si zona unde locuiesti.

| Claudiu15g explică (pentru AFR81):

Stau in Bucuresti. Ma gandeam la o spalatorie auto sau la o vulcanizare. dar nu stiu ce salariu ar e acolo, si am auzit ca e cam de munca.

| BigG a răspuns:

Barman,chelner

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra ca operator interviu asistat de calculator de acasa
citind raspunsurile pe care le-ai primit vad ca esti din Bucuresti, in acest caz poti lucra in call center-ul firmei
e un job part time cu contract de munca
poti lucra in functie de program nu doar vara dar vei avea nevoie de acordul parintilor daca nu ai implinit 18 ani intre timp
https://www.mercury.ro/......ator-cati/