| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toți,
Vin cu o întrebare oarecum dificila și sper sa nu fiu luat în derâdere.
Caut o persoana care oferă bani cu împrumut, cu dobanda bineînțeles.
Aveți careva cunoștințe de asa ceva?
Repet, sper sa primesc răspunsuri serioase, nu este vorba de un mesaj pus în gluma.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

2000 nu ar fi asa de mult, ar trebui sa gasesti pe cineva, eu nu cunosc pe nimeni, dar stiu ca exista persoane dispuse sa imprumute, tatal meu asa si-a renovat casa cu ani in urma, cu un imprumut de la o persoana.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ar fi bine sa spui si cam cit ai vrea sa iei cu imprumut.

| AdrianCov a răspuns (pentru cristi202):

2000, pe o perioada de 4-6 luni.
Și la banca nu are rost sa mai încerc, am făcut-o și fără sens. Fiindcă pe Cartea de munca am minim pe economie și faptic am de aproximativ 3-4 ori.

| cristi202 a răspuns (pentru AdrianCov):

2000 nu ar fi asa de mult, ar trebui sa gasesti pe cineva, eu nu cunosc pe nimeni, dar stiu ca exista persoane dispuse sa imprumute, tatal meu asa si-a renovat casa cu ani in urma, cu un imprumut de la o persoana.

| octav005 a răspuns:

Dar nu cred ca ar da cineva bani la necunoscuti, poate doar camatari, recuperatori.

| AdrianCov a răspuns:

De 2000 euro, pe o perioada de maxim 4-6 luni