| samiZiciPompier a întrebat:

Vad prin Buc atatea masini scumpe conduse de tigani si stau si ma tot intreb de unde au astia bani să dea 40-50000 euro pe un Mercedes sau Audi ultimul tip? Din ce ii fac? Ca eu tot muncesc dar nu ma vad prea curand la volanul unuia. Cu ce sunt ei mai speciali de pot sa faca banii astia si eu nu?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au relatii intre ei, fura, fac trafic de carne vie, droguri si prin afacerile astea ilegale isi permit multe luxuri

| KodrutZ a răspuns:

Pai vezi, MUNCESTI, asta e problema! Ei nu muncesc, deci au timp sa faca bani. Cum... te rog frumos, nu pune intrebari indiscrete. Daca iti raspundem, vom fi acuzati de rasism.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din furturi, proxenetism, camatarie,

| Sn4k3 a răspuns:

Fura laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când vezi români care conduc mașini scumpe îți pui aceleași întrebări?

| ubox7007 a răspuns:

Fura masini din alta tara, uni, macar asa fac vecinii mei, apoi vand multe masini si ei isi cumpar nou nouta...

| mgtow a răspuns (pentru ubox7007):

Nu prea fura ca le gasesc politistii si o incurca

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Fac din prosti

| LEx911 a răspuns:

Din tot ce este ilegal!