| eVokes a întrebat:

Vand cont metin2.RO, level 87, server CORVUS, regat ROSHU, 5 skilluri toate P, caracter RAZBOINIC, iteme: RIB+9 paguba medie 41% pietrat+3, bratara aur alb+9, cercei de abanos+9, scut vultur+9, scutul leului+9, otel+9, 1500pv, pietrat+4, partizan+8-7% semi-om, coif masca stafiei+9-3% semi om, papuci level 54-2000pv+7, colier lacrima cerului+9-2000pv. Pret negociabil, astept oferte! Detalii la id: viper_nicusor_11

3 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Inca un mare prost, in stanga pagini scrie "Logout", apasa pe ala si vei primi 10000 euro.

| eVokes explică:

Gykuboom cred ca te refereai la tine cand ai zis "inca un mare prost"

| Cipri_7114 a răspuns:

Man lasam un mesaj cati bani vrei pe el?