| Sparrow90 a întrebat:

Vand Cont SAMP, B-ZonE, LeveL 33, Fara bani sau vreun bun personal, 5 euro orange sau 25 roni PayPal. Contact pentru mai maulte detalii: Cpt_Sparrow00

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul de Sa:Mp B-zone RPG 1.

Acest cont detine nivelul 30, o suma de bani, aceea fiind $3.000, o casa in lv de nivelul 8 cu 5 camere(acestea fiind luxury) o masina de tip Sunrise cu 4.000 km parcursi.
Are skill 5 la Mechanic, Skill 4 arms dealer, Skill 3 Rob, Skill 5 Detectiv, Skill 2 Whore.
Poate intra in toate factiunile.

O mica poza: i.imgur.com/YLP4X9t.png

Vand aceste conturi deoarece eu m-am lasat de jocurile respective.

Le dau repede pe 3 euro!

EDIT: Schimb pe Counter-Strike 1.6 Steam, sau Killing Floor Steam.

| Michael123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi add la zVlad12 (am steam, conturi metin2, conturi minecraft premium si bani paypal / credit telefon... discutam noi)

| Daniel12595 a răspuns:

Buna, Sunt interesat adauga-ma pe mess bobugaby83@yahoo.com

| mystery00 a răspuns:

Dau eu cont pe steam cu cs 1.6, condition zero etc + cont de lol level 30 nejucat in ranked pe un cont de sa:mp cu banuti pe el si o masina buna, daca ai bani multi e bine, contact me pe skype: vlad.stefan33

| XxRazvixX a răspuns:

Daca il mai ai iti dau eu 10 euro pe el!