| Sparrow90 a întrebat:

Vand Cont STEAM origina, 8 Jocuri printre care si Counter-Strike 1.6, 10 euro orange sau 45 roni payPal. Contact: Cpt_Sparrow90

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cum demonstrezi ca e contul tau si ce garantie are cumparatorul ca nu vei face plingere ca ti-a fost furat si il vei recupera dupa ce iti iei banii?

| Sparrow90 explică:

Fac poza la steam. Cat despre plangere, odata ce ai, contul, parola, e-mail-ul, intrebarea secreta, discutia de pe messenger, ai toate dovezile sa demonstrezi ca nu ai furat nimic. Stai linistit ca eu nu il dau sa iti fac plangere happy, il dau ca numai joc

| Sparrow90 explică:

Cpt_Sparrow00 este ID, pentru cei interesati