| andyboy97 a întrebat:

Vand ps2 modat + 27 jocuri + 2 controlere + card memorie 8 mb
Pret 500 ron
Este model 2011

15 răspunsuri:
| FuNN a răspuns:

Si cam ce jocuri ai asa fara jocuri cam cat ar costa? Este bun merita toti bani ai si niste poze?

| FuNN a răspuns:

Frate eu ar trebui sa plec in Italia daca il mai ai vorbim de sarbatori asta e scuze. Daca e de sarbatori vb.pa

| FuNN a răspuns:

De sarbatori pentru ca acum trebuie sa ma duc cu firma pe acolo sa scoatem niste $$ intelegi de craciun sau poate de revelion cred depinde o sa mai vb

| FuNN a răspuns:

In seara asta plec si app fara jocuri cam cat ar costa sau cu un joc la alegere?

| Razvan10z a răspuns:

Cum tilai modat zi-mi si mie plzz

| johncena1 a răspuns:

Salut! dai wwe smackdown vs raw 2011 separat? da-mi id-ul de mess

| andyboy97 explică:

Nr Tel: 0724391518

| andyboy97 explică:

N-am poze dar uite numele la jocuri:
Devil may cry 3
Lego star wars 2
Pes 2011
Star Wars 2 Battlefront
Nfs Carbon
Sly 3
Burnout Dominator
Spiderman Friend or foe
Mortal kombat shaolin monks
Wrestling 2011
Nfs undercover
Test drive unlimited
Destroy all humans 2
Nfs most wanted
Rayman 3
Ratchet and clank 3
Fifa 12
Lego batman
God of war 2
Nfs underground 2
Naruto ultimate ninja 5
Star wars the force unleashed
Sonic riders
Matrix path of neo
Gta san andreas
The dog island

| andyboy97 explică:

Id mess: andyboy_2009@yahoo.com

| andyboy97 explică:

Mai am o intrebare can vii din Italia

| andyboy97 explică:

Jocuri afisate mai sus nu sunt originale, dar am 5 jocuri originale

| andyboy97 explică:

Id mess marian_to2006@yahoo.com, id-ul de sus nu mai imi merge

| andyboy97 explică:

Gata s-a vandut!

| DannYNycolaS a răspuns:

Andy "baga" adresa mea de email b_eyse@yahoo.com sau nr. de telefon -> 0728949522

| slyzor a răspuns:

Salut andboy97 vroiam sa te intreb daca mai ai jocul sly 3 pentru ca il vreau si nu am de unde sa-l cumpar in magazine numai exista nici pe net am verificat niste site-uri si jocul numai e pe stoc as vrea sa te intreb daca mi l-ai putea vinde separat de oferta si tea ruga sa-mi zici cam cat costa sa zic asa si as mai vrea sa stiu daca jocul e pal/ntsc mersi mult