| Girly97 a întrebat:

Vi se pare normal ca o tranzactie de 5 euro efectuata pe 21 septembrie sa fie blocata si astazi? Intotdeauna cand fac tranzactii in tara sau in strainatate sumele se deconteaza in 2-3 zile dar de data asta suma a ramas blocata si pana acum. Ma ingrijoreaza faptul ca fratele meu ar putea pati ceva pentru ca acea suma am folosit-o ca sa ii cumpar ceva intr-un joc. Ce se va intampla cu suma blocata?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este normal, a intervenit o eroare. Fratele tau nu poate pati nimic, firma acre a blocat banii si-i va retrage cand va rezolva eroarea. Oricum nu poti umbla la acei bani, asa ca stai linistita.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca, uneori plata trebuie confirmata ca banii sa poate pleca!
Intra in cont si vezi care este statutul platii efectuate!