| Anonim6666644 a întrebat:

Voi ati pierdut sume mari la pariuri?

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu risti nu castigi.

| AFR81 a răspuns:

Pariez zilnic cam 10 lei. Vorba aia: castigi, pierzi, jucator te numesti. Trebuie sa ai totusi o limita. Cred ca cel mai mult am pariat si am pierdut intr-o zi, cand erau foarte multe meciuri, vreo 80 de lei. Am cunostinte care au pierdut salarii, au amanetat lucruri si chiar au ajuns sa vanda apartamente pentru a opri nenorocirea pe care au cauzat-o cu jocurile de noroc. In fine, in concluzie, daca esti ponderat, eu zic ca nu e nicio problema sa joci la pariuri. Eu o iau ca pe o distractie, ca pe un hobby.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, dar am pierut azi 10 lei.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu,pentru ca nu joc la asa ceva.Alea sunt un *** menit sa te lase fara bani si devin o boala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am pariat ca pot sa tin 50 de pufuleti in gura. Am pierdut 2 lei. Cam nasol...

| intrlp a răspuns:

1.000.000 pe gta