| LanguageMaster a întrebat:

Voi dacă ați fi oameni de afaceri, ați da bani pentru meciuri de fotbal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, m.as duce in dubai sa deschid bordeluri legale si as baga femei la munca

| gabicoo a răspuns:

Bani se dau pentru echipele de fotbal. Unii oameni de afaceri finanțează echipe de fotbal. De ex. Becali la FCSB ( Face Ce Spune Becali). De fapt Becali a făcut din FCSB o afacere!

| Bizon95 a răspuns:

As da bani pe orice imi aduce bani
din futBALul nu stiu cati bani se fac

| Ali22fie a răspuns:

Este ultimul lucru pe care aș cheltui banii (fotbalul). Sunt o grămadă de lucruri în care poți investi bani/cheltui bani dacă vorbim de satisfacerea plăcerilor, începând de la băut, fumat, mers la curbe etc. și până la investiții în mașini, utilaje agricole, imobiliare samd.