| rWamo a întrebat:

Vreau cateva joburi cu studii superioare. (Numele jobului, salariul minim, facultatea necesara)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" 2005RamonaM explică:... nu vreau sa imi pierd timpul cu scoala"

te-ai răzgândit sau intrebi doar așa, la plezneală?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru rWamo):

Cred că nu te-ai răzgândit și ai intrebat la vrajă

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

Medic, politist, inginer, programator, avocat, salariile de baza pornesc de la 2-3000 lei, si ajung pe la 10.000, cel mai rapid ca si programator.

| Ineys a răspuns:

Programator, mate-info/inginerie calculatoare, 4000 la inceput, poate urca pana la 15000+, daca te duce capu.