| ChristinaGM a întrebat:

Vreau sa adun si eu pareri. Ce parere aveti daca s.ar deschide un shisha bar la voi in oras? Yes

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Da, nu este o idee rea. Dar, pentru așa ceva, trebuie respectate niște reguli: existența unor fonduri suficiente pentru a închiria un spațiu în centrul orașului, pentru cel puțin 1 an de zile, contract cu firmă de pază, interior luminos, primitor, angajații instruiți și echipați cu o uniformă de lucru pe tema barului. Apoi, calitatea serviciilor oferite să fie înaltă. Iar, pentru cel puțin 2-3 luni, prețurile afișate să fie rezonabile, ca să câștigați clienți. Dacă se pornește cu prețuri prohibitive eșecul e asigurat. Dar, mai întâi o vizită în oraș, cu o plimbare și servire la diversele localuri și luarea pulsului pieței și ce prețuri se practică! Succes, sunt din Drobeta-Turnu Severin.