| rockvandam a întrebat:

Vreau sa cultiv lavanda, dar nu stiu ce fel de tip de lavanda resista la climatul nostru si care e mai profitabila.De unde pot cumpara semintele de lavanda si cam la ce pret?

2 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Tu ai vazut in ce hal se chinuie oamenii care au astfel de afaceri sa castige un leu? Nu prea merita.

| Florin_Andrei_2002 a răspuns:

Daca incerci sa faci asa ceva, incearca sa te implici cu Aronia ( numit un fruct cu benefcii ), in care le plantezi, si le lasi sa creasca, nu stiu procesul lor 100%, dar se vand bine..bafta!