| RadonMangan a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva iar pe un site el este de doua ori mai ieftin fara reducere dar sub pret scrie "Doar la pachet promo"
Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca exista un pachet promotional, cu mai multe produse, printre care si cel pe care il vrei. Daca o sa cumperi tot pachetul respectiv atunci o sa ai si produsul pe care il vrei. Pretul pachetului promotional este mai mic decat preturile insumate ale produselor ce il compun, daca acestea s-ar vinde separat.