| vychy22 a întrebat:

Vreau sa cumpar de pe net ceva care necesita plata prin paypal...nu am nici un card..cum pot sa fac plata? adica daca puteti sa imi explicati cum se cumpara cu paypal.

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Poti plati prin paysafecard care se gaseste la orce magazin paypal.
iti da un cod ca la incarcareau unei cartele telefonice si cu codul acela platesti. este mai simplu decat prin paypal ca este mai complicat trebuie sa iti faci cont si pe urma sa bagi bani cu cardul in el.

| popioana a răspuns:

Paysafecard e mai ok, ca nu iti foloseste datele personale. prietenul meu ia de la paypoint.