| fanutz a întrebat:

Vreau sa dau si eu comanda de niste adidasi de pe net un sait ceva ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu are rost sa-ti iei de pe net...marimile difera de la firma la firma si poti sa te trezesti ca iti sunt prea mici sau prea mari laughing
App...si vezi ca sunt reduceri mai peste tot...la Intersport am vazut adidasi si cu 99 de lei...acum depinde si care iti plac.

auran
| auran a răspuns:

Daca la o haina ii mai poti face o modificare la incaltaminte nici o sansa asa ca, mai bine mergi la magazin...

| girlxx21 a răspuns:

Mai bine te duci si-ti cumperi tu din magazin...decat d-astia de pe site-uri..sunt numai chinezarii oh go on happy

| Munchkin a răspuns:

Fănuţe, dar ce-i aşa greu să mergi la un magazin, un mall, un ceva?

| gabitza_3022 a răspuns:

Google.ro o sa gaseti o gramada de site-uri...De preferat daca vrei adidasi de firma intra pe site firmei respecive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe poze cu adidasi si dai clic pe poza ai cu adidasi si iti spune daca vr saicumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazin Online Romania http://www.tzoalego.ro, experienta in domeniu din 2003, asistenta chat pentru verificarea masuri potrivite, masura se poate da in cenimetri si pentru incaltaminte cat si pentru imbracaminte / accesorii. Mod simplu de a comanda, preturi bune. Go & Shopping http://www.tzoalego.ro

| pufuletz a răspuns:

Eu zic sa cauti un dictionar pe net, nu papuci (se scrie "site", nu "sait" )

| Adidasi_7121 a răspuns:

Recomanda un magazin online cu adidasi oroginali din SUA: http://adidasi.shopmania.biz