| Mike237gmc a întrebat:

Vreau sa deschid o afacere online, chiar și un magazin fizic. Însă am nevoie de puțin ajutor!

- De unde pot achiziționa tigari tip Fume Vape sau tigari electronice de unică folosință?

- Nu ma interesează olx sau cine știe ce.
- Caut sa achiziționez pentru un stoc de început, după care îmi permit sa achiziționez o cantitate considerabil mare! Aștept un ajutor, ofer funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3DRtQhI
De pe Joom daca sunt mai ieftine.
Fa-ti o franciza pentru inceput: https://bit.ly/3FNflgq
Experienta lor te poate ajuta sa treci mai usor peste gretatile inerente inceputului.