| trassadar a întrebat:

Vreau sa deschid un magazin de haine dar nu as vrea sa le cumpar din europa sau din dragon. Aveti vreo idee de site-uri care vand haine engros sau de firme din romania...alte tari care trimit haine din productia proprie?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cu primele doua site uri te as sfatui sa ai mare grija!

| Mara78 a răspuns:

Haine si incaltaminte engros pentru femei gasesti aici online http://rochiideseara.tk/

| ImbracaminteEngros a răspuns:

Ne poti contacta pe http://imbracaminte-engros.ro/ sau la 0723 020 636 / 0723 020 600

| andreipopa111 a răspuns:

Da`mi un id de mess ceva sa vb in legatura cu anuntul postat.

| myaytzu a răspuns:

Http://www.magazinengros.ro/

Incearca aici

| dinuviorel510 a răspuns:

EU am cumparat de la http://www.haineromania.ro/index.php sper ca te ajuta si sa primesc fundita :D

| engroshaine a răspuns:

Cel mai mare distribuitor de haine ieftine engros din Romania va asteapta cu oferte noi de vara.
Avantaje.
- plata la livrare
- transport gratuit
- consultanta gratuita
- peste 2000 modele
- magazine de prezentare buc.
PENTRU MAI MULTE DETALI 0761992798

| andreeahermina a răspuns:

Eu fac rochii personalizate poate te intereseaza, lasa mi nr tau de telefon in mesaj ca pe mine nu ma lasa...

| tundejulia12 a răspuns (pentru andreeahermina):

Buna m-ar interesa anuntul tau e mai valabil?

| Vasy_Si_Maryoara_Dan_1990 a răspuns:

Buna vreau sa deschid un magazin de haine si as dori sa iau haine de la cineva en_gros daca ma poate cineva ajuta pe email dan_vasile26@hotmail.com sau la nr 00436763047716 multumesc