| syaz01 a întrebat:

Vreau sa deshid un site pentru vanzari unda sa repostez anunturile oamenilor care inca nu au gasit un cumparatori, eu promovand anuntul incat sa gaseasca cumparator mai repede. Asta vreau sa fie contra cost insa nu stiu cum as putea face ca eu sa-mi primesc banii.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Și cum își vor găsi un cumpărător mai repede pe situl tău minuscul și nepopulat, din moment ce ei nu au reușit să găsească cumpărător folosind un site mare cu milioane de vizitatori?

Este ca și cum ai spune "dacă nu ai reușit să descoperi petrol folosind cele mai avansate tehnologii de forare disponibile, plătește-mă pe mine să-ți găsesc petrol folosind un târnăcop"