| Strakator_Erik_1996 a întrebat:

Vreau sa fac bani cat mai repede, imi da cineva idei? Cat de usor de facut

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți cauți un loc de muncă. Știu că pare socant dar așa se fac banii

| Frank51 a răspuns:

Sunt multe chestii la mijloc pe care nu o sa le intelegeti niciodata cei care vor bani din cer.

| Lioana a răspuns:

Banii nu se fac nici repede nici usor. E nevoie de munca pentru a-i obtine.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Iti pui un ciorap pe fata, te duci la banca si faci o "retragere"
dupa care esti prins de politie, si o sa fii "fetita" inchisorii numai vreo 10-15 ani (si or sa te "iubeasca" toti daca tu esti ala din poza)
asta e cam singura solutie prin care poti face bani repede

nu vrei sa ajungi "fetita", ok, atunci...

MUNCA SI NUMAI MUNCA, si uita de partea de "repede"

Răspuns utilizator avertizat
| REMiXDJ a răspuns:

Da o spargere la banca - noaptea sparge un bancomat - cagula pe fata, manusi in maini, leviere din fier puternice, o masina fara numere si te-ai scos.Casetele da bani sunt jos in dreptu fantei unde ies banii.Simpul si eficient.Cauta zonele periferice ale oraselor unde sunt bancomate.Pana vine politia si se da alerta dupa ora 1 noaptea, tu deja ai si facut dus acasa si numeri prada.

| Aube a răspuns:

Munca. Nimic mai usor.