| Nenea_9651 a întrebat:

Vreau sa fac o cumunitate un site cu forum etc.Ideea este sa facem un site cu muzica filme jocuri chat tutoriale etc. Pe parcurs marinduse la domeniu platit etc daca merge treaba.Eu ma pricep cat de cat la html, pot face din resurse free un site sa arate ca unu platit premium sau cum ii se mai zice. Care este propunerea. Cine are cat de cat cunostinte sau idei si chiar a avut si el/ea in minte aceasta idee. Si vrea sa intre in comunitate si sa fie activ sa puna "osu" la treaba sa lase imi deie un mesaj cu un id de contact si vom vorbi mai multe. Numai bine

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu care e experienta ta in programare web. Doar html nu e de ajuns. Uite, spre exemplu, tpu.ro are in spate o baza de date pe care sta totul (cred ca in mysql e facuta, asa simt eu), iar ceea ce vezi tu e interfata doar. De asemenea codul html e doar de initiere, ai nevoie si de php... (unde nu mai vorbim de taguri, ci de variabile, functii, clase, algoritmi.etc.).
Am si eu o idee in cap sa fac o chestie (nu ti-o zic, ca s-ar putea sa fie ceva ce va prinde si nu prea se spune) online, dar. nu am timp inca de asa ceva. Totusi, daca ai nevoie de ceva idei pentru comunitate (am imaginatie bogata), sau vrei tutoriale, count on me (in limita timpului meu disponibil).
Id. ul meu e mihaidinbrasov

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un domeniu. Este o comunitate de gaming. Vrem sa facem mai multe subdomenii, image hosting, file hosting, filme, muzica.
Avem nevoie de oameni care sa admnistreze subdomeniile de filme si muzica. Desigur ca la acest lucru sunt si beneficii. ADD ID DE MESS clanulblank daca este cineva interesat.

| adytza4u a răspuns:

B_boy_adytza am si eu 2 siteuri www.blackmp3z.webs.com
www.adytza4u.ucoz.com
uitate sa vezi daca ti se pare ca ma priceep

| Gratis_Filme_1989 a răspuns:

Http://cinematv.us - fara reclame!