| andrei1386 a întrebat:

Vreau sa fac o hala metalica pentru vaci cu dimensiunile lungime-60 m, latime-35 m și inaltime-10 m.Material-panou tip sandwich.cat mă costă?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

10 metri inaltime? Nu ti se pare cam inaltă? Mergi la un depozit de materiale de constructii, intreaba cat costa un panou si cati m/p acopera. Apoi faci calculul.
P.S. Iepuroaica a fătat?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tie nu ti-a fatat nici iepuroaica si acum ai cateva mii de vaci?

| alezdani44 a răspuns:

Buna, daca va mai intereseaza intrati pe mileniummetcons.com si discutati cu un consultant pentru. estimare costuri