| RendezJohny a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o (caravana) rulota dar fara dormitoare, ceva de genu sa fac mancare in ea la festivaluri, sa fac mici, carnaciori etc. Aveti idee cat ar costa una? Cu toate uneltele necesare? Si cat as plati taxe pentru a putea vinde mici, bere la dozator (halba), carnaciori, cartofi etc.

1 răspuns:
| Jhonny22 a răspuns:

Intra pe gumetree, site foarte comun al angliei, cauta acolo rulote, sunt ft ieftine chiar si cu volan pe stanga, ajunge in jur de 2000 una din 2003-2006, si chiar si daca are volan p dreapta, pentru o rulota care o folosesti sa faci niste banuti, e buna :) cat despre taxe, nu am idee ca nu locuiesc in Romania! https://www.gumtree.com