| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o afacere cu resell.
Vreau sa strang ceva bani si sa prind la drop/reduceri mari sneakersi (pana ma ridic putin vreau sa ma bazez prima data pe sneakersi ca vad ca se vand bine)
M-am gandit sa incep cu ceva perechi de nike air force si ceva jordani pentru ca am vazut ca se vand bine si gasesti multe dropuri (am vazut nike air force si la 249, 99 ron legit pe buzzsneakers si jordan 1 mid la 409, 99 ron pe sizzer) si sa le dau cu 349, 99 ron air force-urile si jordanii pe la 499, 99 ron ca ma gandesc ca se dau + ca vin cu ceva nou la mine in oras si am ceva prieteni care sa imi faca promovare pe Instagram.
Si vreau sa ma bazez doar pe sneakeri si haine noi

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din 100 lei trebuie sa asiguri garantie cumparatorului. Nu te vad bine daca ti se trimite inapoi marfa purtata 3 zile, dupa care s-a rupt. big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "multe dropuri"?
Poti scrie te rog limba romana, ca nici engleza vad ca nu o folosesti cum trebuie, macar una sa fie scrisa si exprimata corect. Ce vrei de la voi, de fapt, ca nu vad nici o intrebare in topicul tau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca tu ii iei de acolo la preturile alea ce ii impiedica si pe altii sa le ia tot de acolo? Ca sunt si mai ieftine si cumpara si de la un magazin care ofera factura si toate alea

| Catrice a răspuns:

De ce ar lua cineva de la tine mai scump?

| JicaContra a răspuns:

Ne bucuram pentru tine
dar, aici nu e FB, aici se pun intrebari
iar intrebarea ta e? care?

| FreddieM a răspuns:

Mult succes. Totusi, care era curiozitatea ta? Ca nu ai pus nici o intrebare.
Pace

| NicudinBapteni a răspuns:

Recomand Nike Mag. Ieftini si buni