| GabiIancu2001 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un card bancar de student ori la BT ori la Raiffesen ca doar pe astea le am in oras. Intrebarea este daca o sa plătesc ceva. Comision sau chestii de gen? Imi poate detalia cineva exact cu taxele ca nu prea le am eu cu astea )) multumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi maine la ei la bancă si întreaba i, deoarece nu stim noi comisioanele lor, sunt atîtea bănci in Romania, dar daca tu vei merge sa îi intrebi ei o sa i ti spună, poate ai o scutire fiind student dar ei stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Raiffeisen au pachete cu zero comision. Recomand.

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu e mai ok sa te uiti la baca? de exemplu la BT: https://www.bancatransilvania.ro/......a-college/

| LeonteMihai a răspuns:

La Bt iti ia 5 lei
La Rai nimic doar ca trebuie să îți reincarci cartela
La Bt e mai ok poti plati cu tel