| dydy22 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un imprumut la o banca, salariul net este de 1300 ron si brut este de 1860 ron ce imprumut as putea obtine si la ce banca. va multumesc

9 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Pe langa venit conteaza si timpul pe care iei imprumutul...
Shin.

| piticot a răspuns:

Http://www.vreaucredit.ro/......2M0B0-S0P1
Intra aici si vei gasi explicatiile necesare si poti in acelasi timp sa si compari ofertele pentru a putea sa alegi ce iti este de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un salariu foarte mic.Parerea mea ar fi sa te mai gandesti, vin vremuri grele, nu e de facut imprumuturi la banci acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Daca nu ai rezolvat pana acum pot sa-ti dau detalii pe adresa de mail:elenadurbeca@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v a incredeti in anunturi cu credite. Duceti va direct la banca! Eu am luat teapa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credite nonbancare fara ipoteca pana la 20000 Euro, avem solutii si pentru cei din biroul de credite cu multe intarzieri, in maxim 48 ore se aproba. Avem si credite bancare .maria.awd@gmail.com 0763652299

| trifsandu a răspuns:

Daca tot vrei sa faci imprumut vezi la raifaisen bank. Mie mi se par cei mai seriosi.

| finzoom a răspuns:

Http://www.finzoom.ro/Credite/credite-nevoi-personale.aspx

Poti compara ofertele de credit dupa DAE, rata lunara, suma totala de rambursat, etc.
De asemenea, poti aplica online la creditul dorit, pentru a fi contactata de catre reprezentantii bancii.

| Marcu_Mariana_Valentina_1990 a răspuns:

In cazul in care mai esti interesat putem vorbi despre imprumut.ma numesc MARCU MARIANA VALENTINA si lucrez la o firma de consultanta financiara.aceasta firma este partenera cu absolut toate bancile din romania.lasa-mi un mail pe marcuvalentynaICMBA@yahoo.com in cazul in care mai esti interesat.o zi cat mai placuta iti doresc