| ionut6709 a întrebat:

Vreau sa imi fac un card bancar, dar nu stiu ce sa aleg dintre CARD DE CREDIT SI CARD DE DEBIT.Eu vreau sa folosesc cardul doar pentru,a platii produse online (De pe Aliexpress sau Ebay) si sa-mi intre alocatia pe el si s-o scot usor de la bancomat, sau sa fac tranzatii online. Ma refer la site-ul Binatex unde pot face profit!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Card de credit oricum nu iti poti face daca nu esti anagajat. Asa ca poti face doar card de debit

| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasa prostiile cu Binatex. Card de debit, desigur. Buba e ca daca iti intra doar alocatia nu cred ca prinzi vreo oferta cu zero comisioane/taxe lunare de intretinere. La ING de exemplu daca iti intra un minim de 700 RON salariu/alt venit lunar constant, ai zero comisioane la retragere de oriunde, zero comision lunar de administrare.