| Vendetta47 a întrebat:

Vreau sa imi fac un card PayPal.Dar cum scot banii de pe PayPal pe card(MasterCard)? Trebuie sa am o suma de minim?$/ron/euro pentru a-i putea scoate?

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Trebuie sa "link-ezi" cardul pe site-ul paypal si iti va scoate 1.5$ din card, dar dupa prima extragere tii va da inapoi

| Vendetta47 explică (pentru FatUglyVirgin):

CAnd apas sa confirm codul imi scrie asta : The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Vendetta47):

Nu toate cardurile sunt compatibile, iti trebuie un visa electron..eu aveam 3 carduri in casa iar nici unul nu mergea pentru ca imi dadea eroarea aia...si a trebuit sa fac un card nou

| Vendetta47 explică (pentru FatUglyVirgin):

Am MasterCard si scrie clar pe site ca este compatibil.Am 15 euro pe el.Tin sa mentionez ca nu am facut nimic pe el de abia azi a ajuns.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Vendetta47):

Du-te la banca si intreaba, daca nu ma insel trebuie sa ai activata functia trading online sau ceva de genul