| alin233 a întrebat:

Vreau sa imi fac un card pentru pariuri sportive online. Nu am cont bancar/card si as vrea sa stiu ce card ar fi mai indicat pentru pariuri si in ce sa fie, adica valuta sau lei?

Va multumesc

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Este indicat sa ai Visa sau Mastercard in lei. In rest, nu ar trebui sa fie nicio problema.

1 răspuns:
| OLBGromania a răspuns:

Fa-ti card la ING, poti sa depui si sa retragi la ATM la orice ora din zi si din noapte. Card-ul si contul la pariuri sa fie in aceeasi valuta ca sa nu platesti comisioane de conversie. Pentru mai multe informatii ma gasesti pe forumul ca florin https://olbg.ro/forum/