| Ferii a întrebat:

Vreau sa incep un business mic din sudat, puteti sa-mi dati niste idei ce sa fac?
In afara de gard sau gratar.
Dau funda.
Rog seriozitate.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Feronerie pentru case: balustrade pentru scari si balcoane, stative (suporturi) pentru flori.
Din "plictiseala" poti deveni si "sculptor de fiare vechi", facand statui diferite din fier vechi...

Business-ul cel mai bun este daca stii sa-ti vinzi produsele!

| gabriellaa23 a răspuns:

Porti si panouri de gard, recomand din teava rectangulara (dreapta) nu fier forjat merge mai greu, si este foarte scump in comparatie cu cea rectangulara. Succes!