| Andresso a întrebat:

Vreau sa intreb, daca stie cine si a auzit de el, este vorba de adrian. dumitriu30, pe Instagram, e parior profesionist, daca cineva a pariat la el. Vreau sa stiu daca cineva a pariat la dansul si are incredere in el.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Parior profesionist"... m-ai facut sa rad. Toti "pauriorii profesionisti" sunt un fel de "vrajitori". Iti iau banii si dispar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parior profesionist? Adică genul ala de teapa când el îți spune ca are bilete câștigătoare și îți vinde ponturi?

| Andresso explică (pentru suntserios):

Pai am si vorbit cu dansul pe Instagram, a vorbit frumos, cumsecade. A zis ca pretul unui bilet cu cota de 30 este de 100 ron. Si am vazut ca mai multi au luat de la el bilete facute si apoi au castigat, din comentariile pe care i le dadeau profilului sau. Am vazut ca sunt mai multe conturi fake si au acelasi nume ca si el si dansul a zis ca alea sunt fake si a si pus story "nu va luati dupa altii, ceilalti sunt conturi fake, eu sunt cel cu contul adevarat". Cam asa sta treaba.

| suntserios a răspuns (pentru Andresso):

Daca a scris "eu sunt cel cu contul adevarat" inseamna ca el e cel adevarat nu? loooooooooooooooooooooooool