| EmanuelMihoc a întrebat:

Vreau sa investesc intr-o cryptomoneda, ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Emperor666 a răspuns:

Eu am investit 100 de euro in Electroneum si am mari asteptari, iti sugerez si tie sa investesti este o cryptomoneda cu potential. Nu uita niciodana sa nu investesti mai mult decat iti permiti sa pierzi. Acum totul este la alegerea ta.

| EmanuelMihoc explică (pentru Emperor666):

Asta am facut si eu, am ivestit mai mult, de fapt intrebarea mea era o capcana pentru ca sunt profesionist crypto.
Dupa asteptarile mele ETN va creste 150%

Recomand si Monero+LTC

| Petre_Cornel_1977 a răspuns (pentru Emperor666):

SiMPLU Si GRATiS:
Pentru a mina si castiga de pe mobil ELECTRONEUM (ETN) coins trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, clic jos pe "SETTINGS", apoi clic jos pe "EARN FREE COINS", clic "ENTER A CODE": A8E89A
Bafta la minat!

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Sa fii atent. Bitcoinul si-o cam fura zilele astea destul de greu.

Va trebui sa iti dai seama daca ai abordarea de trade sau de investitor

| CEACLIU a răspuns:

Toata lumea iti va spune sa investesti in Electroneum, dar daca observi pretul pietei nu a reusit in 2 luni sa sara mai mult de 0, 019 euro, ai foarte mare grija ce bani investesti, ai putea sa ii pierzi, daca minezi cu telefonul ai vrei sa castigi de la 5% la 1% baga codul meu de referal 643C3B...sau da-mi un pm ca ii cumpar eu

| EmanuelMihoc explică:

Asta am facut si eu, am ivestit mai mult, de fapt intrebarea mea era o capcana pentru ca sunt profesionist crypto.
Dupa asteptarile mele ETN va creste 150%

| JackR a răspuns (pentru EmanuelMihoc):

"profesionist crypto"? Adica expert in cripte? Sa ma trazneasca, au inceput astia sa puna Internet si in cavouri!

| EmanuelMihoc explică (pentru JackR):

ETN este parteneriat cu Samsung, sunt asteptari mari.
Daca ai investi 5$ peste 1 luna ai face 5000 $ asa sta treaba cu crptocurrency

| JackR a răspuns (pentru EmanuelMihoc):

Chestia asta cu "crestea intr-o zi cat altii intr-un an" se intampla numai in povesti!

Acum, ca sa trecem la chestiuni serioase:
- Faptul ca folosesti site-ul asta, ca sa strangi 25-50 de centi de la fiecare fraier care da click pe link-urile postate de tine, este fix problema ta si a administratorilor.
- Faptul ca incerci sa ne iei de prosti, pe unii dintre noi, devine personal. Arunci gogosi de genul "am 14 ani si am facut 5000$", "eu minez cryptomonde online si fac 300$ pe saptmana si astazi o sa-mi dublez capitalul", "sunt profesionist crypto" si, bomboana pe coliva, "Va sfatuiest sa investiti in ETN luna asta va avea cea mai mare crestere economica!". Despre ce crestere "economica" vorbesti, ca doar ENT, ca orice alta moneda virtuala nu este bazata pe criterii economice, ci pur speculative?

Eu zic sa iti stergi singurel toate aberatiile pe care le-ai postat si sa te intorci la joaca. Intoarce-te peste vreo 5-7 ani, cand ai sa mai cresti si o sa ai (sa speram) ceva de spus.