| SGFlorinel a întrebat:

Vreau sa iti deschid un magazin online. Categoriile care il vor contine vor fi: electrice si electronice, scule, sanitare si curatatorie... etc. Astept parere despre nume site.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mie vrei sa mi-l deschizi?

| Brotacelul a răspuns:

Ce inseamna acel etc? Vrei sa te concentrezi pe partea electrica & electronice, vrei un gen de magazin universal? Trebuie sa stii clar obiectul de activitate, in momentul in care stabilesti denumirea.
Ce iti pot recomanda insa este platforma pentru crearea site-ului si anume www.ucoz.ro - am vazut magazine destul de interesante create prin intermediul lor.

| SGFlorinel explică:

Poate... te-ai gandit la o denumire?

| Irinoasa a răspuns:

Elektra