| AnneM123 a întrebat:

Vreau sa lucrez la un stand de accesorii gsm, huse etc. ce trebuie sa fac in afara de vanzarea huselor si pus folii?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu noi te angajăm deci cel mai elegant e să-l intrebi pe viitorul tău angajator, care e "fișa postului"

| Andreeush a răspuns:

Să interacționezi cu clienții, să preiei marfa, să știi utilizezi calculatorul.
Mai multe detalii primești din partea angajatorului.

| DeyCj a răspuns:

Să preiei marfa și să faci inventarul

| CarcotasulVesel a răspuns:

Trebuie sa fii vanzatoare
sa "vrajesti" clientii si sa ii faci sa arunce cu banii pe chestii de care nu au neaparat nevoie si MAI ALES, sa faci vanzare, daca reusesti asta o sa ajungi departe, departe, DEPARTE!

| Trioda a răspuns:

Caz nefericit?
Sa tii departe patronul.
care daca este neserios,precis va cauta sa isi ''verifice'' angajata.
si in functie de ''realizari'' sa ai caute betze in roate,sa scape de ea.
Caz fericit.
Sa tii gestiunea,sa faci stocurile,curatenie,comanda si receptie marfa, inlocuiesti si alimentezi casa de marcat cu hartie, eventual ramai si peste program in cazul unei colege subit imbolnavite, un angajat corect, constiincios la program etc