| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Vreau sa ma angajez pe timp de vara la o fabrica din zona si nu stiu ce trebuie sa fac ca sa ma angajez.
Fabrica este mare si nu stiu unde trebuie sa merg sa ma angajez nici macar nu stiu unde sunt birourule si pe cine de acolo trebuie sa intreb etc.
Ce ar trebui sa fac cand vreau sa ma angajez acolo avand in vedere ca nu stiu cum trebuie sa procedez si la ce usa sa bat, cui sa ma adresez?
Unchiul meu lucreza la acea fabrica numai ca daca il intreb pe el face misto spunand ca nu o sa rezist etc.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Portarul iti va da o foaie pe care o completezi, apoi te intorci cand se stabileste interviul. Cand te prezinti in ziua respectiva portarul va suna la birou anuntand prezenta ta. Vei merge la biroul respectiv si vei da interviul urmand sa fi angajat sau nu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz ca sti denumirea intreprinderii cauta in google maps, o sa apara numar de telefon si intrebi pentru angajare cum aplici sau cautare google contact apoi ai un numar de telefon afisat

| johnnny123 a răspuns:

Daca este o fabrica mare nu are si un website sau macar niste date de contact pe internet? Daca nu, iti printezi un CV, te duci la poarta fabricii si intrebi cum poti sa contactezi resursele umane. Ceri un numar de telefon, un interior, orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur are departament de Resurse Umane unde se fac angajări. Mergi la fabrica si zici ca vrei sa te angajezi.